Strona główna
O firmie
Oferta
Kalendarium
Aktualności
Współpraca
Galeria
Kontakt
DRUKUJStrona główna › ... › Aktualności › Kolejna pula dofinansowania dla...

Kolejna pula dofinansowania dla mikroprzedsiębiorców z obszarów wiejskich

Mikroprzedsiębiorcy działający na obszarach wiejskich po raz kolejny mają szansę skorzystać z dofinansowania z tytułu podjęcia lub rozszerzenia działalności gospodarczej.

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, iż mikroprzedsiębiorcy działający na obszarach wiejskich po raz kolejny mają szansę skorzystać z dofinansowania z tytułu podjęcia lub rozszerzenia działalności gospodarczej.

W ramach planowanego na maj ogłoszenia przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa konkursu w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, Działanie 312: „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw", istnieje możliwość sfinansowania następujących inwestycji:

1. Budowa, rozbudowa, remont obiektów budowlanych oraz zagospodarowanie terenu wokół obiektu.
2. Zakup maszyn, urządzeń niezbędnych do unowocześnienia i rozwoju działalności przedsiębiorstwa.
3. Zakup sprzętu komputerowego i oprogramowania mającego na celu wsparcie podejmowanej bądź rozwijanej działalności.

Przewiduje się wartość wsparcia finansowego do 50% wydatków kwalifikowanych. Maksymalna kwotowa wartość dofinansowania dla jednego projektu wynosi 300 000 PLN.

Nawiązując do powyższego, oferujemy swoją pomoc w uzyskaniu dofinansowania ze środków Unii Europejskiej, skompletowaniu odpowiedniej dokumentacji, doprowadzeniu do podpisania Umowy o dofinansowanie, rozliczeniu tegoż Projektu oraz nadzorowaniu prawidłowego przebiegu jego realizacji.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą, prosimy o pilny kontakt telefoniczny, na adres e-mail: biuro@2mproject.eu lub poprzez stronę internetową: www.2mproject.eu wysyłając zapytanie. W odpowiedzi prześlemy Państwu szczegółowe informacje dotyczące warunków i możliwości ubiegania się o dofinansowanie oraz przedstawimy szczegółową ofertę firmy 2M PROJECT.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
ZESPÓŁ 2M PROJECT

Copyright 2M FINANCE