Strona główna
O firmie
Oferta
Kalendarium
Aktualności
Współpraca
Galeria
Kontakt
DRUKUJStrona główna › ... › Aktualności › Nabór wniosków o dofinansowanie...

Nabór wniosków o dofinansowanie Projektów w woj.pomorskim w ramach POKL

Przedsiębiorcy z woj. pomorskiego mają szansę ubiegać się o dofinansowanie w zakresie szkoleń

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w związku z planowanym ogłoszeniem przez Departament Europejskiego Funduszu Społecznego kwietniowego konkursu w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 8.1.2 „Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie" mogą Państwo ubiegać się o dofinansowanie na realizację m.in. takich działań jak:


1.Organizacja szkoleń przekwalifikujących i usług doradczych wspomagających proces zmiany profilu działalności przedsiębiorstwa poprzez inwestycje w kadry, mające na celu podniesienie i zaktualizowanie kwalifikacji zawodowych, rozwój kompetencji i wzrost kreatywności wśród pracowników.

2.Wsparcie dla pracodawców z branż zagrożonych wykluczeniem lub przechodzących procesy adaptacyjne i modernizacyjne w formie tworzenia i wdrażania programów zwolnień monitorowanych oraz indywidualnego wsparcia pracowników zagrożonych utratą pracy w postaci coachingu lub szkoleń „1 na 1".

Program obejmuje finansowanie szkoleń przeznaczonych na potrzeby min. następujących grup docelowych .:
- kadry menadżersko-kierownicznej
- pracowników niższego szczebla z wykształceniem co najwyżej średnim
- matek po urlopie macierzyńskim
- pracowników, którzy ukończyli 45 rok życia

Przewiduje się wartość wsparcia finansowego do 100% wydatków kwalifikowanych.

Minimalna wartość dla jednego projektu wynosi 100 000 PLN. Planowana alokacja wyniesie ok. 12 000 000 PLN .

Nawiązując do powyższego, oferujemy swoją pomoc w uzyskaniu dofinansowania ze środków Unii Europejskiej, skompletowaniu odpowiedniej dokumentacji, doprowadzeniu do podpisania Umowy o dofinansowanie, rozliczeniu tegoż Projektu oraz nadzorowaniu prawidłowego przebiegu jego realizacji.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez adres e-mail: biuro@2mproject.eu lub poprzez stronę internetową: www.2mproject.eu wysyłając zapytanie. W odpowiedzi prześlemy Państwu szczegółowe informacje dotyczące warunków i możliwości ubiegania się o dofinansowanie oraz przedstawimy szczegółową ofertę firmy 2M PROJECT.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
ZESPÓŁ 2M PROJECT

 

Copyright 2M FINANCE