Strona główna
O firmie
Oferta
Kalendarium
Aktualności
Współpraca
Galeria
Kontakt
DRUKUJStrona główna › ... › Aktualności › Dofinansowanie dla przedsiębiorców z...

Dofinansowanie dla przedsiębiorców z woj. zachodniopomorskiego

Przedsiębiorcy z województwa zachodniopomorskiego mogą ubiegać się o dofinansowanie na wsparcie w zakresie rozwoju działalności

Szanowni Państwo,

 

W związku z ogłoszeniem przez Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego kwietniowego konkursu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego poddziałanie 1.1.1 „Inwestycje w mikroprzedsiebiorstwa" oraz planowanym czerwcowym konkursem w ramach poddziałania 1.1.2 "Inwestycje w małe i średnie przedsiębiorstwa", przedsiębiorcy z województwa zachodniopomorskiego mają szansę ubiegać się o dofinansowanie na rozwój firmy i działań inwestycyjnych. Istnieje możliwość sfinansowania projektów zakładających m.in:

- rozszerzenie zakresu działalności gospodarczej,
- dywersyfikacja produkcji lub świadczenie usług przedsiębiorstwa poprzez wprowadzenie nowych dodatkowych produktów i   usług,
- zmiana produktu lub usługi,
- dokonywanie zasadniczych zmian procesu produkcyjnego lub zmianę w sposobie świadczenia usług,
- uruchomienie działalności nowopowstałego przedsiębiorstwa.

Przewiduje się wartość wsparcia finansowego do 60% wydatków kwalifikowanych.

Maksymalna kwotowa dofinansowania dla jednego projektu wynosi 1 000 000 PLN dla mikroprzedsiębiorstw w oraz 2 000 000 PLN dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Zakończenie naboru wniosków dla mikroprzedsiębiorców odbędzie się 24 maja 2010 roku. Natomiast termin rozpoczęcia konkursu dla małych i średnich przedsiębiorców planowany jest na czerwiec bieżącego roku.

Nawiązując do powyższego, oferujemy swoją pomoc w uzyskaniu dofinansowania ze środków Unii Europejskiej, skompletowaniu odpowiedniej dokumentacji, doprowadzeniu do podpisania Umowy o dofinansowanie, rozliczeniu tegoż Projektu oraz nadzorowaniu prawidłowego przebiegu jego realizacji.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą, prosimy o pilny kontakt telefoniczny, na adres e-mail: biuro@2mproject.eu lub poprzez stronę internetową: www.2mproject.eu wysyłając zapytanie. W odpowiedzi prześlemy Państwu szczegółowe informacje dotyczące warunków i możliwości ubiegania się o dofinansowanie oraz przedstawimy szczegółową ofertę firmy 2M PROJECT.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
ZESPÓŁ 2M PROJECT

 

 

Copyright 2M FINANCE