Strona główna
O firmie
Oferta
Kalendarium
Aktualności
Współpraca
Galeria
Kontakt
DRUKUJStrona główna › ... › Aktualności › Nabór Wniosków o dofinansowanie...

Nabór Wniosków o dofinansowanie Projektów w woj. warmińsko - mazurskim w ramach RPO

Przedsiębiorcy z województwa warmińsko - mazurskiego mogą ubiegać się o dofinansowanie na wsparcie w zakresie rozwoju działalności

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w związku z ogłoszeniem przez Warmińsko-Mazurską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie konkursu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury, Poddziałanie 1.1.9: „Inne inwestycje w przedsiębiorstwa, mogą Państwo ubiegać się o dofinansowanie na wsparcie w zakresie m.in. takich działań jak:

1.     rozbudowa lub rozszerzenie zakresu działalności gospodarczej swojego przedsiębiorstwa,

2.     dokonywanie zasadniczych zmian produkcji, procesu produkcyjnego lub zmianę w zakresie świadczenia usług w przedsiębiorstwie,

3.     zakup urządzeń niezbędnych do unowocześnienia i rozwoju działalności przedsiębiorstwa.

Przewiduje się wartość wsparcia finansowego do 50% wydatków kwalifikowanych. Maksymalna kwotowa wartość dofinansowania dla jednego projektu wynosi 1 500 000 PLN.

Nawiązując do powyższego, oferujemy swoją pomoc w uzyskaniu dofinansowania ze środków Unii Europejskiej, skompletowaniu odpowiedniej dokumentacji, doprowadzeniu do podpisania Umowy o dofinansowanie, rozliczeniu tegoż Projektu oraz nadzorowaniu prawidłowego przebiegu jego realizacji.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą, prosimy o pilny kontakt telefoniczny, na adres e-mail: biuro@2mproject.eu lub poprzez stronę internetową: www.2mproject.eu wysyłając zapytanie. W odpowiedzi prześlemy Państwu szczegółowe informacje dotyczące warunków i możliwości ubiegania się o dofinansowanie oraz przedstawimy szczegółową ofertę firmy 2M PROJECT.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

ZESPÓŁ 2M PROJECT

 

Copyright 2M FINANCE